Kamu Haberleri

EGM Polis Şark Tayin Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün polis tayin atama sonuçlarını açıklaması bekleniyor. Binlerce polis memuru ve aileleri tarafından merakla beklenen tayin sonuçlarına dair son gelişmeleri ele aldık.

Polis tayin sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair detaylar ve sonuç sorgulama ekranına ilişkin ayrıntılar.

EGM POLİS TAYİN SONUÇLARI BEKLENİYOR

Polis tayin atama sonuçları için artık geri sayım başladı. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek atama tayin işlemleri için sonuçların kısa bir süre içerisinde açıklanması bekleniyor. Binlerce polis memuru ve ailesini yakından ilgilendiren tayin sonuçları için EGM resmi bir açıklamada bulunmadı. Ancak tayin sonuçlarının yakın bir tarihte ilan edileceği öngörülüyor.

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından tayin sonuçlarının açıklandığı duyurulursa polis memurları sonuçlarını POLNET sistemi üzerinden sorgulayacaklar. Polis memurları POLNET sistemine kendilerine ait kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak tayin sonuç bilgilerine ulaşabilecekler. 

Polis tayin işlemlerinin yanı sıra, 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf emniyet müdürü ile emniyet amiri rütbelerindeki personelin atama ve yer değiştirme işlemleri ise Yüksek Değerlendirme Kurulu toplantısının tamamlanmasının ardından yapılacak.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir