Kamu Haberleri

EGM Sözleşmeli Personel Alımı Sınav Sonucu Açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) internet sayfası üzerinde yer alan duyurular bölümünde sözleşmeli personel alımı sınav sonuçlarına dair bir duyuru yayımladı. 

EGM tarafından yayımlanan duyuruda, uygulamalı sınav sonuçları sonrası başarılı olan adayların yapmaları gereken işlemlere dair bilgiler de yer aldı. 

EGM’DEN SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI SINAV SONUCU DUYURUSU

EGM yapmış olduğu açıklamasında, 018-8.Dönem Sözleşmeli Uçak Pilotu Alımı Sözlü Ve/Veya Uygulamalı Sınav sonucunun belli olduğu ve adayların sınav sonuçlarını EGM Personel Dairesi Başkanlığı sonuç görüntüleme ekranı üzerinden erişim sağlayabilecekleri bildirildi. 

Sınav sonuçları başarılı olan adaylara dair yapılan bilgilendirme açıklamasında ise şu ifadeler yer aldı. 

”Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu Ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliğinin 13’üncü maddesi gereğince 24/04/2019 – 08/05/2019 tarihleri arasında EGM Personel Dairesi Başkanlığı Sivil Personel Atama Şube Müdürlüğü – İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar Çankaya / ANKARA adresine sınavı kazanan adayların istenilen belgelerle birlikte başvurmanız gerekmektedir.”

Adayların teslim etmeleri gereken evrakların listesi,

Dilekçe, 2 adet vesikalık fotoğraf. Diploma örneği, Nüfus cüzdanı ve fotokopisi. Askerlik durum belgesi aslı. Kamu kurum ve kuruluşları dışında pilot olarak geçen hizmet süreleri için hizmet ve görev belgesi (aslı).  Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi (aslı). Kamu kurumunda çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi (aslı). Sağlık Kurulu raporu belgesi ve fotokopisi. Pilotluk Lisans belgesi ve fotokopisi. Temel pilotaj sertifikaları.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir