Kamu Haberleri

Emniyet Personeli Tayin Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Hatırlanacağı üzere Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görevli olarak çalışan personellerden bulundukları illerde görev süresini dolduran personelin 1.ve 2.bölge arasındaki tayinler için tercihler alınmıştı.

EGM tarafından tayin tercihlerinin alınmasının uzun süre geçmiş olmasına rağmen sonuçlar açıklanmadı. 

Kamu İlanları olarak bu haberimizde EGM personellerinin tayin sonuçlarının ne zaman açıklanacağına dair değerlendirmelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

EGM TAYİN TERCİH SONUÇLARI BEKLENİYOR

Emniyet Genel Müdürlüğü personelleri bulundukları şehirlerden çeşitli nedenlerden dolayı tayin olmak için Genel Müdürlük bünyesine başvuruda bulunmuşlardı. Çeşitli nedenlerden dolayı mazaret tayini talep eden personellerin bu başvurulaırnı yapmalarının üzerinden ise çok uzun bir süre geçti. EGM bünyesinde görevli binlerce binlerce Polis Memuru, Başpolis Memuru, Komiser Yardımcısı, Komiser, Başkomiser tercih sonuçlarının ilan edilmesini bekliyor. 

Emniyet Genel Müdürlüğü söz konusu tercih sonuçlarını Emniyet Hizmetleri Sınıfı Mensupları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği kapsamında duyuruyor. Her yıl genel olarak Mayıs ile Haziran döneminde ilan edilen bu genel atama sonuçlarının kısa süre içerisinde açıklanması bekleniyor. EGM personeli tayin sonuçları için bayram sürecinin de sona ermesiyle önümüzdeki birkaç gün öne çıkıyor.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir