Kamu Haberleri

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Son Dakika Kura Sonuçları Açıklaması

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından alımı yapılacak olan işçi kadrosu için merakla beklenen kura sonuçlarına dair açıklama geldi. Bakanlığın resmi web sayfası üzerinden duyurulan işçi alımı kura sonuçlarına dair detayları sizlere aktarıyoruz. 

27 ŞUBAT TARİHİNDE AÇIKLANMADI

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından alımlara ilişkin daha önceden yapılan basın açıklamasında işçi alımı kura işlemlerinin 27 Şubat tarihinde belli olacağı açıklanmıştı. Ancak söz konusu kura işlemleri belirtilen gün içinde açıklanamadı. 

Söz konusu alımlara dair kura sonuçlarını merak eden binlerce aday ise Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın resmi internet sayfasına akın ettiler. Bakanlığın web sayfası ise yoğunluk nedeniyle hizmet veremedi ve zaman zaman erişime kapandı. 

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN KURA DUYURUSU

Gençlik ve Spor Bakanlığı konuya dair yapmış olduğu açıklamasında kura sonuçlarına dair bir duyuru yayımlanmdığını ve sonuçların ileriki günlerde açıklanacağını duyurdu. İşte Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın kura sonucu basın açıklaması;

İşte Spor Bakanlığı Basın Açıklaması

Bakanlığımızca istihdam edilecek sürekli işçi alımına dair noter kura sonuçları konusunda herhangi bir duyuru bulunmamaktadır. İlerleyen günlerde noter kura sonuçları kurumumuza iletildiği tarihte Bakanlığımız resmî internet sitesinde ilan edilecektir.

Kura Sonuçlandığı Anca Haberdar Olmak için uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir