Kamu Haberleri

GSB 3 Bin 243 Personel Alımına İlişkin DPB’den Duyuru

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesine personel alım ilanına dair tüm detaylar belli oldu. İlan metninin yayımlanması ve ilanın İŞKUR üzerinden erişime açılmasının ardından adaylar ilana başvuruda bulunmaya başladılar. 

İŞKUR üzerinden yapılacak olan başvuruların başlamasının ardından Devlet Personel Başkanlığı’ndan konuya dair bir basın açıklaması geldi.

DPB’DEN SPOR BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMINA İLİŞKİN DUYURU

Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Gençlikl ve Spor Bakanlığı 3 bin 243 personel alımı başvurularının başladığını bildirdi. Kadro detaylarını tekrar hatırlatan kurum şu açıklamada bulundu. 

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞININ 3.243 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı il ve ilçelerde çalıştırılmak üzere temizlik görevlisi, cankurtaran, mekaniker (pedallı araçlar), otobüs kaptanı, aşçı, aşçı yardımcısı, elektrik tesisatçısı, güvenlik görevlisi, havuz suyu operatörü, ısıtma ve sıhhi tesisatçı, garson (servis elemanı), resepsiyon görevlisi (ön büro elemanı), soğutma ve iklimlendirme teknisyeni, makine teknikeri, bilgisayar donanım/teknolojisi teknikeri, çim alan tesisi ve yönetimi teknikeri, gençlik lideri, muhasebeci mesleklerinde ilköğretim, ortaöğretim(lise), önlisans ve lisans eğitim seviyelerinden 3.243 “sürekli işçi” alımı gerçekleştirilecek.

Başvurular Türkiye İş Kurumu internet sitesi üzerinden 11.02.2019 – 15.02.2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

İlana dair tüm kadro ve başvuru detayları ile başvuruların nasıl yapılacağını öğrenmek için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir