Kamu Haberleri

Harp ve Vazife Malulü Ek Ödeme Tarihleri Belli Oldu

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk harp ve vazife malulüne ek ödemeler konusunda açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk açıklamalarında ek ödemelerin ne zaman yapılacağı ile ilgili net tarih verdi. Bakan Zehra Zümrüt Selçuk’un konuya dair konuşmasının tamamını sizlerle paylaşıyoruz.

ÇALIŞMA BAKANI SELÇUK’TAN EK ÖDEME AÇIKLAMASI

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, harp ve vazife malulüne ek ödeme konusunda yapmış olduğu açıklamasında; bu kapsamda 58 bin 593 hak sahibine ek ödeme yapılacağı bilgisini verdi. Ek ödemelerin 1 Şubat tarihi itibariyle başlayacağını ifade eden Çalışma Bakanı Selçuk, harp ve vazife malulü ek ödemelerinin aylık almakta oldukları Banka ve PTT Şubelerince ödeneceğini açıkladı. 

Çalışma Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk konuya dair açıklamasında ayrıca şu ifadeleri kullandı. “Vatanımızın bekası, ülkemizin huzur ve güvenliği uğruna şehadete yürüyen kahramanlarımızın geride bıraktıkları yakınları ile bu uğurda vazife malulü/harp malulü ve gazi olan vatan evlatlarına sahip çıkmak Bakanlık olarak temel görevlerimizden. Bizler daima birbirimize emanetiz. Yapılacak ek ödemelerin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.”

Kamu Haberlerini Anlık Takip Etmek İçin;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir