Kamu Haberleri

Hükümetten Kamu Görevlilerine 3600 Ek Gösterge Açıklaması

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu kamu personellerinin yakından takip ettikleri ek gösterge konusuna dair açıklamalarda bulundu. 

Bakan Sarıeroğlu’nun ek gösterge konusuna dair yapmış olduğu değerlendirmeleri sizlere aktarıyoruz. 

AK PARTİ’DEN EK GÖSTERGE AÇIKLAMASI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Memur-Sen Adana Şubesince düzenlenen Kadınlar Günü etkinliğine katıldı. Burada gündeme ve yerel seçim çalışmalarına dair açıklamalarda bulunan Jülide Sarıeroğlu merak edilen konulara hakkında da bilgi verdi.

Bu çerçevede kendisine yöneltilen ek gösterge konusuna değinen Bakan Jülide Sarıeroğlu bu konuda verilen sözü hatırlattı. Ek gösterge için seçimden sonraki sürece dikkat çeken AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu şu ifadeleri kullandı. 

“Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı gibi seçimden sonra en kısa süre içerisinde 3600 ek göstergeyi hayata geçirmiş olacağız. Bununla ilgili kafalarda en ufak bir tereddüt olmaması gerekiyor. Sözümüz, sözdür. Sayın Cumhurbaşkanımız da bunu net olarak açıkladı. Öğretmenlerimiz, sağlık çalışanlarımız, din görevlilerimiz ve polislerimizle alakalı olarak seçimden sonra yıl içerisinde hayata geçirilecektir.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir