Kamu Haberleri

İçişleri Bakanlığı 1200 Sözleşmeli Personel Alımı Mülakat Tarihleri Açıklandı

İçişleri Bakanlığı tarafından daha önceden başvuru sonuçları açıklanan 1200 sözleşmeli personel alımı için yeni bir duyuru yayımlandı. 

Bakanlık başvuru sonucu olumlu olan ve evrak teslim işlemlerini tamamlayan adaylar için sözlü sınav (mülakat) tarihlerini açıkladı. Açıklanan sözlü sınav merkezlerinde gerçekleştirilecek mülakatlar için adayların dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunuyor. 

İşte İçişleri Bakanlığı’nca yapılan basın açıklaması. 

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI MÜLAKAT TARİHLERİ

İçişleri Bakanlığı’nın resmi web sayfası üzerinden duyurulan sözleşmeli personel alımı mülakatları Ankara Bölgesi, İzmir Bölgesi, Antalya Bölgesi, Mardin Bölgesi, İstanbul Bölgesi, Şanlıurfa Bölgesi, Trabzon Bölgesi ve Samsun Bölgesi olarak açıklandı. 

8 Nisan tarihinde başlayacak olan mülakat tarihleri 19 Nisan tarihinde sona erecek. Bakanlık mülakatlara ilişkin şu açıklamada bulundu. 

İçişleri Bakanlığı’ndan Mülakat Uyarısı

”Günlü Katılım Listelerinde açık adresleri belirtilen adayların sınava girecekleri Bakanlık Sınav Komisyonu(merkez teşkilatında ilan edilen unvanlar için) ve Bölgesel Sınav Komisyonlarının(taşra teşkilatında ilan edilen unvanlar için) bulunduğu sınav yerinde ilgili adayların Günlü Katılım Listelerinde belirtilen tarih ve saatte hazır bulunmaları ve yanlarında onaylı kimlik belgelerinden (Nüfus Cüzdanı, sürücü belgesi veya geçerlilik süresi bitmemiş pasaport) herhangi birini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Söz konusu belgeleri ibraz etmeyen adaylar sınava alınmayacak olup, hak talebinde de bulunamayacaklardır.”

Mülakat Listelerine ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir