Kamu Haberleri

İçişleri Bakanlığı Soylu’dan 2019 Polis Alımı Açıklaması

2019 yılı polis alım ilanı binlerce aday tarafından bekleniyor. Konuya ilişkin gelişmeleri yakından takip eden adaylar için son açıklama ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan geldi. 

Bakan Soylu, 2019 yılı içerisinde Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesine gerçekleştirilecek olan polis alımlarına dair son detayları katıldığı bazı ziyaretler  kapsamında açıkladı. 

2019 YILI POLİS ALIMI AÇIKLAMASI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çankaya’da bulunan 10 Nisan Polis Merkezi Amirliğine bir ziyaret gerçekleştirdi. Burada yapımı devam eden amirliği inceleyen Bakan Soylu, görev başında olan polislerden inşaata dair bilgi edindi. 

Burada bir konuşma gerçekleştiren Bakan Soylu 2019 yılı polis alımlarına değindi. Bu kapsamda yeni alımların olacağını ve halen mezun olan öğrencilerinden görev yerlerine gönderildiğini vurgulayan Bakan Soylu şu ifadeleri kullandı. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Açıklaması

“Bu yıl içerisinde yeni polis alımları yapacağız. Zaten yeni mezunlarımızı görev yerlerine gönderdik. Göndermeye devam ediyoruz. Yeni alınacak, göreve başlayacak polislerin sizin gibi sabahın erken saatlerinde, günün her anında görev başında olan tecrübeli polis ağabeylerinden öğrenecekleri kazanımları olacak”

Polis Alımı Haberlerinden Anında Haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: 
Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.