Kamu Haberleri

İçişleri Bakanlığı Soylu’dan 3600 Ek Gösterge Açıklaması: Sözün Arkasındayız

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu gündemi değerlendirmek adına katılmış olduğu bir televizyon programı kapsamında 3600 ek gösterge konusuna değindi. Bu konuda oluşan beklentileri değerlendiren Süleyman Soylu atılacak adımlara dair bilgi verdi. 

SÜLEYMAN SOYLU’DAN EK GÖSTERGE AÇIKLAMASI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, TV100 kanalında gündemi değerlendirdi. Gündeme önemli açıklamalarda bulunan Süleyman Soylu Suriyeliler, güvenlik konuları, trafik alanında atılan adımlar ve ceza sistemi konularına değindi. 

Süleyman Soylu’nun program kapsamında ele aldığı bir diğer konu ise 3600 ek gösterge yasası oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın verdiği sözü hatırlatan Süleyman Soylu bu sözün arkasında olduklarını ifade etti. 

İçişleri Bakanı Soylu’nun 3600 Ek Gösterge Açıklaması

“3600 ek göstergeyle ilgili hükümetimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımızın sözüdür ve biz bunu gerçekleştireceğiz. İhtiyaç da var. Bunu da söyleyeyim. Çünkü çalışma maaşlarıyla emekli maaşları arasında fark var. Bu fark yönetilebilir bir fark değildir. Bunu biliyoruz ve sağlayacağız. Bunun oluşturduğu sıkıntılar da söz konusu. Farkındayız ve biliyoruz. Bu sözü Sayın Cumhurbaşkanımız 24 Haziran seçimleri kampanyasında verdi ve biz sözün arkasındayız. Yapabileceğimiz en kısa zamanda bunu gerçekleştireceğiz. Bu bizim sözümüz.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir