Kamu Haberleri

İçişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Sözlü Sınavına İlişkin Duyuru

İçişleri Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden 4/B personel alımı mülakatlarına katılacak adaylara yönelik bir duyuru yayımladı. 

İçişleri Bakanlığı’nca yayımlanan sözlü sınav duyurusunda mülakatlara katılacak adayların teslim etmeleri gereken İş Talep Formu’na dair bilgi verildi. 

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI’NDAN DUYURU 

İçişleri Bakanlığı yayımladığı duyurusunda; personel alımı için başvuruda bulunan ancak başvuru esnasında başvuru formunun çıktısını almayan adayların forma nasıl ulaşacaklarına dair bilgi verdi. Bakanlık konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu.

”2019 Yılı Sözleşmeli Personel Alımı Giriş (Sözlü) Sınavı Önemli Duyuru” başlığıyla yayımlanan duyuru metni;

”4/B Sözleşmeli Personel Sınavına başvuran fakat İş Talep Formunun çıktısını alamayan adaylar, turkiye.gov.tr sitesindeki sınav başvuru linkinden (https://www.turkiye.gov.tr/icisleri-bakanligi-personel-sinav-basvurusu) giriş yaparak en geç 13 Mart 2019 tarihi saat 16:30’a kadar İş Talep Formlarını alabileceklerdir.”

Başvuru Sonuçları 5 Mart’ta Açıklanmıştı

İçişleri Bakanlığı 5 Mart tarihinde yayımladığı bir basın açıklamasıyla; 1200 sözleşmeli personel alımı başvurusunda bulunan adayların başvuru sonuçlarının değerlendirildiği ve mülakat sınavlarına girecek adayların yapmaları gereken işlemlere dair bilgiler vermişti. 

Kamu İlanları olarak İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru metnini sizlere anlık olarak aktarmıştık. İlgili haberimiz için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir