Kamu Haberleri

İcra Müdür Yardımcılığı Sınavı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Adalet Bakanlığı İcra İşleri Daire Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden icra katipleri arasından İcra Müdür Yardımcılığı kadrosu için sınava girecek adaylara yönelik bir duyuru yayımladı. 

Kurum yayımladığı duyurusunda söz konusu pozisyon için sınava girmek isteyen personellerin başvurularının değerlendirildiği ifade edilerek adayların bundan sonraki süreçlerde nasıl bir yol izleyeceklerina dair bilgi verdi. 

İCRA MÜDÜR YARDIMCILIĞI SINAV DUYURUSU

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan basın açıklamasında, sınav başvurusunda bulunan personellerin sonuçlarına Adalet Bakanlığı Sonuç Sorgu ekranından görüntüleyebilecekleri bildirildi. Personeller bu ekrana T.C. numaralarını girerek başvuru sonuçlarını öğrenebilecekler.

Söz konusu sınava dair yayımlanan duyuru metninde ayrıca başvuru sonucu olumlu olan personellerin sınav ücretlerine ve detaylarına dair de açıklamalarda bulundu. 

Adalet Bakanlığı İcra İşleri Daire Başkanlığı’nca Yayımlanan Duyuru

”Bakanlığımızca, icra kâtipleri arasından yapılacak yazılı ve sözlü sınavlar ile 400 icra müdür yardımcısı naklen alınacak olup, yazılı sınava başvurusu kabul edilen adayların, 225.00.-TL (İki Yüz Yirmi Beş Türk Lirası) sınav ücretini MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 01-12 Nisan 2019 tarihleri arasında yatırmaları ve www.meb.gov.tr internet adresinden e-başvurularını yapmaları gerekmektedir.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir