Kamu Haberleri

İİBF Mezunlarının Dikkatine! 2000 GUY Alımı İçin Geri Sayım Başladı

Kamuilanlari.com olarak siz okuyucularımızı bilgilendirmeye yönelik çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda son edindiğimiz ve binlerce adayı yakından ilgilendiren Gelir Uzman Yardımcısı (GUY) alımlarına dair elde ettiğimiz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. 

2000 GUY İLANI AĞUSTOS-EYLÜL DÖNEMİNDE YAYIMLANACAK

Kamu gündeminin önemli isimlerinden ve sitemiz kurucularından Serhat Karaman kendisine ait sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunları başta olmak üzere binlerce adayı yakından ilgilendiren paylaşımda 2019 yılı Gelir Uzman Yardımcısı kadrosuna yapılacak alımlar değerlendirildi. 

Paylaşımında Gelir İdaresi Başkanlığı’nın, Gelir Uzman Yardımcısı kadrosu için talep topladığı bilgisini paylaşan Serhat Karaman alımların ne zaman olacağına dair de elde ettiği bilgileri adaylarla paylaştı. Kurumun, 2000 kişilik bir alım için hazırlık yaptığını öğrenen Araştırmacı Yazar Serhat Karaman ilanın Ağustos Eylül dönemine yayımlanabileceğini ifade etti. 

Sosyal Medya Paylaşımı 

”İİBF Mezunu atama bekleyen arkadaşlarımın dikkatine! Aldığım duyuma göre , İl başkanlıklarından talep toplandı ve eğer bir aksilik çıkmazsa Ağustos Eylül döneminde ortalama 2000 Gelir Uzman Yardımcısı (GUY) alımı için ilana çıkılacak. Herkes için hayırlı olması temennisi ile”

ALIMLAR 2018 KPSS İLE 2019 KPSS İLE Mİ OLACAK?

Söz konusu personel alımları için merak edilen konu ise alımların 2018 KPSS puanıyla mı yoksa 2019 KPSS puanıyla mı olacağı. Konuya dair edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kamuilanlari.com – ÖZEL Haber (AKTİF LİNK BAĞLANTISI OLMADAN KOPYALANAMAZ ALINTILANAMAZ)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir