Kamu Haberleri

İSKİ 461 Memur Alımı Mülakat Sonuçları Nisan Ayında Açıklanır Mı?

2018 yılının son dönemlerinde yayımlanan ilanlardan bir tanesi de İSKİ tarafından ilan edilen ve çok sayıda kadroda 461 personel alımının duyurulduğu memur alım ilanıydı. 

2019 İSKİ PERSONEL ALIM İLANI

Bu alım ilanında kurum hem memur pozisyonlarına hemde teknik personel kadrolarına başvuru yapacağını açıklamıştı. İlan metnine göre alımlar; ”Teknisyen, Tekniker, Bilgisayar İşletmeni, Tercüman, Hemşire, Biyolog, Psikolog, Restoratör, Grafiker, Peyzaj Mimarı, Kimyager, İstatistikçi, Mimar, Kütüphaneci, Şehir Plancısı, Mühendis” kadroları için ilan edildi. 

Kurum tarafından ilan edilen ve yukarıda yer alan kadrolara adaylar Aralık ayında başvurularını yaptılar. Daha sonra başvuru sonuçlarını bekleyen adaylar, sonuçların açıklanmasıyla sözlü sınav sürecine girdiler. Mülakat süreci için evrak teslimi işlemlerini tamamlayan adaylar Şubat ayı içerisinde mülakat sınavlarına girdiler.

MÜLAKAT SONUÇLARI BEKLENİYOR

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından gerçekleştirilen mülakatlar sonrası ise adaylar alımların nihayete ermesini beklemeye başladılar. Seçimlerden önce sonuçların açıklanmasını ümit eden adayların bu ümidi boşa çıktı. 

Kamu ilanları olarak İSKİ 461 memur alımı sonuçlarının ise bir müddet daha bekleyeceğini tahmin ediyoruz. Seçim sonrası süreçten açıklanmasını tahmin ettiğimiz alımlar için öne çıkan tarih Nisan ayının ikinci yarısı. 

Kamuilanlari.comÖZEL HABER

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir