Kamu Haberleri

İSKİ 461 Personel Alımı Mülakat Listeleri Açıklandı

İSKİ 461 personel alımı mülakatına katılacak adaylar belli oldu. Kurum yayımladığı duyurusunda mülakata katılacak adayların belirlendiğini ve adayların sonuçlara aşağıda size verdiğimiz bağlantı üzerinden ulaşabileceklerini açıkladı.

İSKİ 461 PERSONEL ALIM İLANI

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İSKİ) geçtiğimiz aylarda yayımladığı ilanında çeşitli pozisyonlarda 461 personel alımı apacağını duyurmuştu. İlana göre kurum 17 farklı pozisyonda personel alımı yapacaktı. Bu kadrolar arasında Mühendis, Şehir Plancısı, Kütüpahaneci, Mimar, İstatikçi, Kimyager, Peyzaj Mimarı, Grafiker, Restoratör, Psikolog, Biyolog, Hemşire, Tercüman, Bilgisayar İşletmeni, Tekniker ve Teknisyen pozisyonları bulunuyordu. İSKİ 461 Personel alım ilanına dair yayımladığı bir duyuru ile mülakat sınavına katılacak adayların belirlendiğini duyurdu. 

İSKİ Tarafından Yayımlanan Duyuru Metni

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde 657 sayılı devlet memurları kanununa tabı olarak istihdam edilmek üzere; mahalli idarelere ilk defa atanacaklara dair sınav ve atama yönetmeliği hükümlerine göre sınava girecek adaylar belirlenmiştir. Ek-2 sınav giriş belgesini almak için T.C. kimlik numarasını girerek, kayıtlı mobil telefonunuz ile sms doğrulaması yapmanız gerekmektedir.

İSKİ Mülakat Listeleri için TIKLAYINIZ

Kamu Haberlerine dair detayları takip etmek için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir