Kamu Haberleri

İSKİ 461 Personel Alımı Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Hatırlanacağı üzere İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 2018 yılının Kasım ayında bir personel alım ilanı yayımlamış ve çok sayıda personel alımı yapacağını duyurmuştu. 

Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanına 3 Aralık ile 10 Aralık tarihleri arasında başvuruda bulunan adaylar başvuru sonuçlarının açıklanmasının ardından mülakatlara katıldı. 

İSKİ 461 PERSONEL ALIMI MÜLAKATLARI

İSKİ tarafından yayımlanan personel alım ilanı başvuru sonuçlarının olumlu olmasının ardından mülakat sınavlarına katılım gösterdiler. Adayların mülakat sınavları ise 7 Ocak tarihi ile 8 Şubat tarihler arasında gerçekleştirildi. Bu tarihten itibaren mülakat listelerini bekleyen adayların sonuçların açıklanmasını talep ediyorlar. 

Peki Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak?

İSKİ söz konusu mülakat sonuçları için herhangi bir duyuruda veya açıklamada bulunmadı. Ancak Kamu İlanları olarak İSKİ 461 mülakat sonuçlarının yerel seçimlerden önce açıklanacağını öngörüyoruz. Sonuçlar açıklandığı anda siz okuyucularımıza anlık olarak duyuracağız.

HANGİ KADROLARDA ALIM İLANI YAYIMLANMIŞTI?

 İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) yayımladığı personel alım ilanında Teknisyen, Tekniker, Bilgisayar İşletmeni, Tercüman, Hemşire, Biyolog, Psikolog, Restoratör, Grafiker, Peyzaj Mimarı, Kimyager, İstatistikçi, Mimar, Kütüphaneci, Şehir Plancısı, Mühendis pozisyonlarında personel alımı yapacağını açıklamıştı. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir