Kamu Haberleri

İŞKUR Destekli 295 Hastane Hizmetlisi, Ambulans Şoförü ve Hasta Karşılama Personeli Alınıyor

Hastaneler, özel sağlık kuruluşları ve tıp merkezleri İŞKUR üzerinden yayımladıkları personel alım ilanları ile kadrolarında oluşan personel açığını gidermeyi amaçlıyorlar. 

Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği pozisyonların yer aldığı söz konusu alım ilanlarında çok sayıda pozisyon için alım ilanı bulunuyor. 

Kamu İlanları olarak sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadro bilgilerini sizlere aktarıyoruz. 

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILIYOR?

Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sağlık kuruluşları ve özel hastaneler de görevlendirmek üzere 8 farklı kadroda toplam 295 personel alımı olacağı bildirildi. Alım yapılacak kadro kontenjan detayları şu şekilde,

İŞKUR Destekli Yayımlanan İlanlarda; Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosu için 8 Hasta Danışmanı kadrosu için 44 Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için 39 Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi kadrosu için 1 Hasta Refakatçisi kadrosu için 2 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için 199 Hastane Hizmetlisi kadrosu için 1, Ambulans Sürücüsü kadrosu için 1 personel alım ilanı yayımlandı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen kadrolara başvuruda bulunacak personellerin sağlamaları gereken koşullar bulunuyor. Bu koşullar tamamen ilanı yayımlayan kurumlar tarafından belirleniyor. 

Öyle ki aynı kadro için ilan yayımlayan iki farklı sağlık kuruluşu farklı başvuru şartları talep ediyorlar. Genel başlıklarla bu başvuru koşullarını sizlere aktarıyoruz. 

Genel Koşullar

İlanlara başvuru yapacak adaylardan sağlamaları istenen başlıca ve ortak koşullar arasında Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak, şartları yer alıyor. 

Özel Koşullar

Bu koşulların yanı sıra ayrıca adayların kadrolara göre farklılık göstermek koşulu ile Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Bu koşullara ek olarak ayrıca adayların öğrenim, deneyim, sertifika gibi şartlara da hassasiyet göstermeleri isteniyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu kadrolar için yayımlanan ilanlara başvuru süreci halen devam ediyor. İŞKUR üzerinden gerçekleştirilen bu alımlara başvuru yapacak adaylar başvurularını da İŞKUR aracılığıyla yapabilirler. 

Adaylar ilanlara aşağıda belirttiğimiz şekilde ulaşabilirler. 

* Aşağıda verdiğimiz bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları Sayfasına ulaşın.

* İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

* Hangi Kadro için başvuru yapacaksanız kadronun adını yazın Ara butonuna basın

* Kadrolar; Hastane Hizmetlisi, Ambulans Şoförü, Hasta Bakımı Teknisyeni, Hasta Danışmanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, Hasta Refakatçisi, Hasta, Yaşlı Bakım Elemanı ve Ambulans Sürücüsü.

İŞKUR Personel Alım İlanları İçin Bizleri Takip Edin

 İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir