Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Kamu Haberleri

İŞKUR İMD Mülakat Sonuçları Şubat Ayında da Açıklanmadı

Türkiye İş Kurumu tarafından aylar önce ilan edilen ve sözlü sınavı Eylül ayında gerçekleştirilen İş ve Meslek Danışmanı (İMD) alımı mülakat sonuçları hala açıklanmadı.

Mülakat sınavının üzerinden aylar geçmiş olmasına rağmen açıklanmayan sonuçlar ise adayları olumsuz etkiliyor. Bu süreçte kariyer planlamalarını yapamayan adaylar mağdur oldular. İMD Mülakat Sonuçlarının biran önce açıklanmasını bekleyen adaylar mağduriyetlerin sona ermesini istiyorlar. 

İŞKUR İMD MÜLAKAT SONUÇLARI MART AYINA MI KALDI?

Türkiye İş Kurumu, İş Meslek Danışmanı mülakat sonuçlarına ilişkin hem İŞKUR Genel Müdürü Cafer Uzunkaya hemde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk açıklamalarda bulunmuştu. 

Çalışma Bakanı Selçuk Ocak ayının ortasında yapmış olduğu açıklamasında mülakatların tamamlandığını ifade etmişti. O dönem açıklamalarında sonuçları kısa sürede açıklayacağız diyen Bakan Selçuk’un açıklamasının üzerinden de bir ay geçti.

İMD Mülakat Sonuçları Açıklanmalıdır

Kamu İlanları sitesi olarak İMD mülakat sonuçlarını bekleyen adayların sesi olduk. Konuya dair sık sık yaptığımız haberler ile sonuçların açıklanması gerektiğini bildirdik. Sonuç açıklama sürecinin uzamaya devam etmesi mülakat sonuçlarını bekleyen binlerce adayı mağdur etmeye devam ediyor. Adayların bu mağduriyetleri biran önce sona erdirilmeli ve İMD mülakat sonuçları açıklanmalıdır.

İMD Sonuçları açıklandığı zaman anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir