Kamu Haberleri

İŞKUR İstihdam Uzman Yardımcısı Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu bir basın açıklaması ile istihdam uzman yardımcısı kadrosuna yapılacak alımlara başvuruda bulunan adaylar için sonuçların belli olduğunu duyurdu. 

Bu çerçevede ilana başvuruda bulunan adaylardan, mülakat sınavlarına katılmaya hak kazananlara dair liste kurumun web sayfasından ilan edildi.

Yapılan açıklamada ayrıca Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri İktisat Kamu Yönetimi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Maliye Endüstri Mühendisliği alanlarından yapılacak olan uzman yardımcısı alımlarında bundan sonra nasıl bir süreç izleneyeceğine dair bilgi verildi.

İŞKUR TARAFINDAN YAYIMLANAN DUYURU METNİ

İstihdam Uzman Yardımcısı Alımı İçin Başvuruda Bulunanlardan Mülakata Katılmaya Hak Kazananlar

Kurumumuz merkez birimlerinde istihdam edilmek üzere 35 (otuzbeş) İstihdam Uzman Yardımcısı alımı için başvuruda bulunanlardan mülakata katılmaya hak kazananların listesi aşağıda belirtilmiştir.

MÜLAKATA KATILACAKLARDAN İSTENEN BELGELER

1-KPSS sonuç belgesi 2-Diploma veya çıkış belgesi 3-T.C. kimlik numarası beyanı 4-Askerlik durumu beyanı 5-Adli sicil kaydı beyanı 6- Elle yazılmış fotoğraflı özgeçmiş

Not: -Mülakata katılacakların yukarıda istenen belgeleri 28 Ocak-01 Şubat 2019 tarihleri arasında saat 17:30’a kadar aşağıda belirtilen adrese teslim etmeleri gerekmektedir. -Sınava gireceklerin sınav yeri ve tarihleri daha sonra Kurum web sayfasında duyurulacaktır.

İŞKUR duyurusu için TIKLAYINIZ

Kamu Haberlerinden Anında Haberdar Olmak için bizleri takip edin;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.