Kamu Haberleri

İstanbul İl Müftülüğü Naklen VHKİ, Memur ve Şoför Alım İlanı Yayımladı

İstanbul İl Müftülüğü resmi web sayfasından yayımladığı bir duyuru ile – Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni,Memur, Şoför ve Yardımcı Hizmetler kadroları için naklen atama ile personel alımı yapılacağını duyurdu. Söz konusu ilana halen kurumda çalışan personeller başvuru yapabilecek. 

İSTANBUL İL MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN NAKLEN ALIM İLANI

Kurum tarafından yapılan ilan açıklamasında; Diyanet İşleri Başkanlığı Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin ilgili hükümleri gereğince sınavla personel alımı yapılacağı bildirildi.

İlana başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan koşulları sağlamaları gerektiği bildirildi. Bu koşullar arasında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin (A) bendindeki şartları taşımak, Halen Diyanet İşleri Başkanlığında görevli olmak,, İl dışından başvuranlar için bulunduğu görev mahallinde iki yıl, İl içinden başvuranlarda ise 6 ay görev süresini doldurmuş olmak, Asaleti tasdik edilmiş olmak, şartları bulunuyor. 

İlana Başvuru Süreci

İstanbul İl Müftülüğü söz konusu personel alım ilanında başvuru süreci hakkında da bilgi verdi. İlana başvuruların 19 Nisan tarihine kadar devam edeceğini açıklayan kurum başvuruların ilan metninde yer alan evrakların şahsen yada posta yoluyla teslimi suretiyle yapılacağını açıkladı. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir