Kamu Haberleri

Karakollarda Görevlendirilecek 2 Bin 500 Polis Alım İlanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Yerel seçim çalışmalarına devam eden İçişleri Bakanı Süleyman bu kapsamda çeşitli etkinlere katılıp televizyon programlarında açıklamalarda bulunuyor. 

Bakan Soylu son açıklamasında İçişleri Bakanlığı’na bağlı Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde karakollarda görevlendirmek üzere kadın polis alımlarına ilişkin müjde verdi. 

2 BİN 500 KADIN POLİS ALIMI OLACAK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ankara Yenimahalle’de katıldığı miting kapsamında vatandaşlara seslendi. Burada hem yerel seçim gündemini, hem terör ve Suriye konularını ele alan İçişleri Bakanı Soylu konuşmasında ayrıca polis olma hayali kuran kadın adaylara yönelik müjdeler verdi.

Bakan Soylu kısa süre içinde 2 bin 500 kadın polis alımı yapılacağını açıkladığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı.

“Buradan bir müjde veriyorum. Tüm Türkiye’deki karakollarımıza 2 bin 500 kadın polis alacağız, onları eğiteceğiz. Şimdi onların da alımına çıkıyoruz. O güven masasında nezaketleriyle, orada gösterecekleri ev sahiplikleriyle vatandaşlara yardımcı olacaklar, destek olacaklar. Karakollarımızı da Ankara’nın her tarafında açmaya devam ediyoruz.”

İLAN NE ZAMAN YAYINLANIR?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından açıklanan 2 bin 500 kadın polis alım ilanının ne zaman yayınlacağı merak konusu oldu. 

Kamu İlanları olarak bu alımların önümüzdeki hafta içinde seçim öncesinde ilan edilmesi bekleniyoruz. İlan yayımlandığında sizlere anlık olarak aktaracağız.
 

2 Bin 500 Kadın Polis Alım ilanı yayımlandığında anında haberdar olmak için;

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir