Kamu Haberleri

Köylere 187 Bekçi Alımı İçin Polis Akademisi Başkanlığı’ndan Uyarı

Polis Akademisi Başkanlığı, Çarşı ve Mahalle Bekçisi alımı başvurusunda bulunacak adaylara yönelik bir uyarında bulundu. 

Kurumun web sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda köyler için başvuruda bulunacak adayların ikamet şartına dikkat etmeleri istendi. 

KÖYLERE BEKÇİ ALIMI İÇİN UYARI

Polis Akademisi Başkanlığı’nın internet sitesinin ana sayfasında yer alan duyuruda; Ankara ve İstanbul’da bulunan köylere Bekçi alımları için başvuru yapacak adayların 1 yıldır alım yapılacak köylerin bulunduğu ilçelerde ikamet etmesi gerektiği hatırlatıldı. 

Polis Akademisi Başkanlığı uyarısında şu ifadeleri kullandı. 

”İstanbul Çatalca, Ankara Akyurt, Ankara Ayaş, Ankara Bala, Ankara Beypazarı, Ankara Çamlıdere, Ankara Çubuk, Ankara Elmadağ, Ankara Gölbaşı, Ankara Güdül, Ankara Haymana, Ankara Kahramankazan, Ankara Kalecik, Ankara Kızılcahamam, Ankara Polatlı, Ankara Şereflikoçhisar. Bu ilçelerde son 1 yıldır ikamet etmiyorsanız başvurmayınız”

BAŞVURU SÜRECİ DEVAM EDİYOR

Ankara ve İstanbul’da yer alan köyler için 187 Bekçi alımı başvuruları devam ediyor. Bu ilçelerde bir yıldır ikamet eden adaylar başvuru ücretini yatırdıktan sonra Polis Akademisi Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden ön başvurularını yapacaklar. 

Bekçi Alımı Başvurularının İptal Olmasına Neden Olan Hatalar

Adım Adım Bekçi Alımı Ön Başvuruları, Başvuru Ücreti ve Evrak Teslim Süreci

EGM, Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alımı Başvuru Ücreti, Başvuru Belgeleri ve Evrak Teslimi

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir