Kamu Haberleri

MEB 2019 EKYS Sınav Giriş Belgeleri Yayımlandı

ÖSYM Başkanlığı web sayfası üzerinden yayımlamış olduğu bir bilgilendirme açıklamasında, MEB tarafından düzenlenecek olan Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavına katılacak personellere yönelik bilgi verdi. 

ÖSYM’DEN MEB EKYS DUYURUSU

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ÖSYM aracılığıyla düzenlenecek olan 2019 yılı Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavına (2019-MEB-EKYS) katılacak personellerin sınav giriş belgelerinin açıklandığı duyuruldu. 

İlgili personelin sınava girebilmesi için söz konusu Sınav Giriş Belgesini, ÖSYM’nin Aday İşlemleri sistemi aracılığıyla alması gerektiği bildirildi. 

ÖSYM Başkanlığı Tarafından Yayımlanan Duyuru Metni

Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (2019-MEB-EKYS) Giriş Belgeleri Açıklandı

21 Nisan 2019 tarihinde uygulanacak olan Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavına (2019-MEB-EKYS) başvuran adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmıştır.

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden saat 14.00’den itibaren edinebileceklerdir. DİKKAT! 21 Nisan 2019 tarihinde uygulanacak olan Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (2019-MEB-EKYS) için adaylar, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır. 

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir