Kamu Haberleri

MEB Yönetici Görevlendirme Takvimini Yayımladı

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile eğitim kurumları yönetici görevlendirme duyurusu ile yönetici görevlendirme takvimini ilan etti. 

Bakanlık tarafından yayımlanan duyuru detaylarını siz okuyucularımızla paylaşıyoruz.

MEB YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME DUYURUSU

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayımlanan duyuruda, Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği hükümleri gereği eğitim kurumlarına başvuru kılavuzunda yer alan tarihler arasında yeniden ve ilk defa görevlendirme suretiyle aşağıdaki esaslara göre valiliklerce başvuru alınarak görevlendirme yapılacağı açıklandı.

Bakanlık yayımladığı duyruusunda görevlendirmelerin nasıl olacağına dair bilgi verdi. Bu kapsamda görevlendirmelerin ilk defa ve yeniden olmak üzere yapılacağını bildiren MEB p önce mevcut yöneticilerin yeniden görevlendirmeleri, daha sonra ilk defa yönetici olacakların görevlendirmeleri yapılacağını ifade etti. İlk defa görevlendirileceklere ilişkin sınav takviminin ise daha sonra ÖSYM tarafından duyurulacağı açıklandı. 

Milli Eğitim Bakanlığının resmi web sayfası üzerinden yayımladığı eğitim kurumları yönetici görevlendirme duyurusu ile yönetici görevlendirme takvime dair detaylar için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

MEB Duyurusu için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.