Kamu Haberleri

Memurların Zamlı E-Bordroları Yayımlandı – Mart 2019

Devlet kurumlarında görev yapan devlet memurlarının e-bordları ilan edildi. 2019 yılı Mart ayı zamnlı e-bordrolarının yayımlanmasının ardından kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personeller e-Bordro sistemi üzerinden kendilerine ait bordoları görüntüleyebiliyorlar.

MART AYI ZAMLI E-BORDROLARI YAYIMLANDI

Devlet kurumların görevli kamu personellerinin maaş dönemleri öncesinde gündeme gelen e-Bordro her ayın 14’ünde memurların erişimine açılıyor. Memurlar e-bordro ile net ve brüt maaş, sigorta prim ödemeniz, maaşınızdaki kesintiler gibi bilgileri görüntüleyebiliyorlar. 

Memurlar için yayımlanan e-Bordro görüntüleme nasıl yapılır?

Kamuda görevli personeller e-Bordro bilgilerini görüntelemek istediklerinde e-Bordro sistemine e-Devlet üzerinden giriş yapıyorlar. Kamu görevlileri e-Devlet sistemine kendilerine ait T.C. numaraları ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra e hizmetler kısmından Maliye Bakanlığı başlığı altında e- Bordro hizmetini görüntüleyebilir, yıl ve ay seçimi yaparak sorgulama yapılabilirler.

Bunun için kullanabileceğiniz web sayfası adresi ise şu şekilde; https://www.turkiye.gov.tr/e-bordro-sorgulama İsterseniz maaş bordronuzu yine aynı sayfada yer alan “Yazdır” butonu yardımıyla yazdırabilirsiniz.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir