Kamu Haberleri

MHP’li Vekilden EYT, Taşeron ve Atama Uyarısı: Yarım Çok Geç Olabilir

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt kendisine ait sosyal medya hesabı üzerinden bazı paylaşımlarda bulundu. 

Özellikle kamu gündemini yakından ilgilendiren konular hakkında vatandaşların beklentisinin olduğunu ifade eden MHP’li Vekil Enginyurt, bu adımların atılmaması durumunda geç kalınabileceği uyarısında bulundu. 

YARIN ÇOK GEÇ OLABİLİR

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımında; Emeklilikte Yaşa Takılanlar, Yardımcı Hizmetler Sınıfı, kadroya alınmayan taşeron işçiler, atama bekleyen mühendisler, öğretmenler, af yasası ve ceza indirimi bekleyen vatandaşlar adına verilen sözleri hatırlattı. 

Bu vatandaşlara verilen sözlerin en kısa zamanda yerine getirilmesini talep eden MHP Milletvekili Enginyurt, hükümetin bu konuda harekete geçmesini istedi. Enginyurt paylaşımında acil çözüm şart ifadelerine de yer verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt tarafından yapılan sosyal medya paylaşımında şu ifadeler kullanıldı.

EYT YHS KADRO BEKLEYENLER TAŞARONLAR ATANAMAYAN ÖĞRETMENLER MÜHENDİS VE TEKNİSYENLER VE CEZA İNDİRİMİ; Bu ve benzeri bütün sorunlar için,verilen sözler hemen yerine getirilmeli. Yoksa,yarın çok geç olabilir. ACİL ÇÖZÜM ŞART.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir