Kamu Haberleri

MHP Milletvekili Enginyurt: 300 Bin Sözleşmeli Personelin Kadro Talebi Yerine Getirilmelidir

Kamu kurum ve kuruluşlarında sözleşmeli personel olarak görev yapan personellerin kadroya alınmasına dair Milliyetçi Hareket Partisi’nden açıklama geldi. 

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt sözleşmeli personellerin kadroya alınmasına ilişkin talepleni Twitter hesabından aktardı. 

SÖZLEŞMELİ PERSONELLER KADROYA ALINMALI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt sözleşmeli personllerin kadroya alınmasına dair açıklamalarında, 300 bin personelin kadro beklediğini hatırlattı. Bu personellerin gelecek endişesi yaşamaması gerektiğini ifade eden Enginyurt, 4/B’lilere kadro haktır ve verilmedir, ifadelerini kullandı. 

MHP Milletvekili Cemal Enginyurt’un Paylaşımı

”657 sayılı Memur kanuna bağlı olan,4B li sözleşmelilerin Kadro talebi hemen yerine getirilmelidir. 300 bine yakın insanımız gelecek endişesi yaşamamalı. 4 B lilere KADRO HAKTIR VERİLMELİ.”

EYT VE ATAMA KONULARINI DİLE GETİRMİŞTİ

Kamu gündemini yakından takip eden Cemal Enginyurt kısa bir süre önce yapmış olduğu paylaşımında da emeklilikte yaşa takılan vatandaşların, yardımcı hizmet sınıfı personellerinin, kadroya alınmayan taşeron işçilerin ve atama bekleyen adayların taleplerini dile getirmişti. 

Bu konuda dikkat çeken ifadeler kullanana MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt yarın çok geç olabilir, dedi. ( İlgili Haber için TIKLAYINIZ )

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir