Kamu Haberleri

MHP Milletvekili Yönter: Uzman Çavuşlara Kadro Verilmesini Oldu Sayıyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter yapmış olduğu bir konuşmasında Uzman Çavuşlara kadro verilmesi konusuna dair bilgiler verdi. Ulvi Yönter tarafından Türkiye Gazetesi’ne verilen röportajda yer alan konuya dair olumlu konuşan MHP Mlletvekili Ulvi Yönter’in açıklamalarını sizlere aktarıyoruz. 

UZMAN ÇAVUŞLARA KADRO VERİLECEK Mİ?

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter yapmış olduğu açıklamasında, Uzman çavuşların yaşadıkları sorunlara dikkat çekti. Bu konuda adım atılması gerektiğini vurgulayan Ulvi Yönet, Uzman Çavuşların yaz kış demeden vatan mücadelesi verdiklerini söyledi. 

Bu kahramanların kadro almaları gerektiğinin üstüne basan MHP’li Vekil Yönter, bu konuda söz aldıklarını şu ifadelerle dile getirdi. 

Size neden ‘Meclis’in uzman çavuşu’ diyorlar? Uzman çavuşların hakları konusunda yaptığınız çalışmalar ne durumda?

”Ben kendimi uzman çavuş, jandarma hissediyorum. Bu kahramanların problemlerinin çözülmesi konusunda bütün samimiyetimizle çalışıyoruz. Meseleye siyasi bakmıyoruz. Oy hesabı yapmıyoruz. Uzmanlar, TSK’nın belkemiğidir. Şu anda vatanın dağında taşında soğuk demeden beka mücadelesi veriyorlar. Fırat’ın doğusunu yerle yeksan edeceksek bunu uzman çavuşlarımız yapacak. Bu kardeşlerimiz kadro istiyorlar. Söz de aldık, oldu sayıyoruz. Uzman çavuşlarımız gösterilen her hedefe ulaşıyor. Bu kardeşlerimiz şehit olunca cennete giriyor ama orduevine giremiyor. Orduevinde ne var? Açalım, eşiyle çocuğuyla kardeşlerimiz gelsin otursun. Ben bunun da olacağına inanıyorum.”

Kamu Gündeminden anında haberdar olmak için

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir