Kamu Haberleri

MSB 165 Personel Alımı Başvuru Sonuçları Hangi Tarihte Açıklanacak?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) merkez ve taşra teşkilatında yer alan birimlerde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını ilan etmişti. 

2018 yılının son dönemlerinde yayımlanan personel alım ilanına adaylar başvurularını Şubat ayının ortalarına kadar yaptılar. Uzun bir başvuru sürecinin ardından 15 Şubat tarihinde sona eren alımlar için artık adaylar sonuçların ilan edilmesini bekliyorlar. 

* MSB 165 personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Konuya dair yapılan resmi açıklama ve detaylarını aşağıda aktarıyoruz. 

MSB 165 PERSONEL ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI BEKLENİYOR

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından yayımlanan ilan metninde alımlara ilişkin bir takvim yayımlanmıştı. MSB’nin yayımladığı takvime göre adayların başvurularını 15 Şubat tarihinde tamamlamalarının ardından başvuru sonuçlarının değerlendirimlesinin 18 Mart’a kadar devam edeceği bildirildi. 

MSB’ye kamu personeli alımı başvuru sonuçlarının açıklanması için bakanlık yayımladığı açıklamasında ”18 Mart tarihinden sonra” ifadelerini kullandı. 

Milli Savunma Bakanlığı ilanında ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere 165 Hademe, Hizmetli, Berber, Uzman, Psikolog, Sosyal Medya Uzmanı, Coğrafyacı, Mal Sorumlusu, Memur. Mühendis, Hesap Sorumlusu, VHKİ, Hukuk Uzmanı, Teknisyen, İş Güvenliği Uzmanı, Psikolog, Aşçı, Gemi Adamı Öğretmeni, Teknisyen alımı yapacağını açıkladı. 

Sonuçlar açıklandığında anında haberdar olmak için bizleri takip edin.

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir