Kamu Haberleri

MSB 165 Personel Alımı Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) sivil memur alımı için Aralık 2018’de bir ilan yayımlamıştı. Bakanlık tarafından yayımlanan ilanda KPSS’ye girmiş her adayın başvuruda bulunabileceği çeşitli kadrolarda memur alımı yapılacağı ilan edilmişti. 

MSB tarafından yayımlanan personel alım ilanında lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar için kadrolar bulunurken bu kadrolara adaylar 15 Şubat tarihine kadar başvuruda bulundular. 

Peki 15 Şubat tarihinde sona eren Milli Savunma Bakanlığı (MSB) sivil memur alım başvuruları için sonuçlar ne zaman ilan edilecek? Kamu İlanları olarak bakanlık tarafından yayımlanan açıklama detaylarını paylaşıyoruz. 

MSB 165 MEMUR ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

MSB Personel Temin Daire Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında 16 farklı pozisyon için alım yapılacağı açıklanmıştı. İlan metnine göre alımlar aşağıda yer alan pozisyonlara yapılacak.

Hademe, Hizmetli, Berber, Uzman, Psikolog, Sosyal Medya Uzmanı, Coğrafyacı, Mal Sorumlusu, Memur. Mühendis, Hesap Sorumlusu, VHKİ, Hukuk Uzmanı, Teknisyen, İş Güvenliği Uzmanı, Psikolog, Aşçı, Gemi Adamı Öğretmeni, Teknisyen.

İlan edilen bu kadrolar için başvuruda bulunan adayların başvuru sonuçlarına ilişkin MSB tarafından yapılan açıklamada ise 18 Mart tarihi ön plana çıkıyor. MSB 165 memur alımı başvuru sonuçları için ”18 Mart tarihinden sonra açıklanacak” açıklamasında bulundu. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir