Kamu Haberleri

MSB 165 Sivil Memur Alımı Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Milli Savunma Bakanlığı 2018 yılı sonunda bir ilan yayımlayarak çoık sayıda kadroda memur alımı yapacağını ilan etmişti. Kurum tarafından yayımlanan memur alım ilanlarına başvurular ise Ocak ayı başı ile 15 Şubat tarihleri arasında yapıldı. 

KPSS puan sıralaması esasına göre yapılacak olan alımlara başvuruda bulunan adaylar ise başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyolar. 

Kamu İlanları olarak bu haberimizde siz okuyucularımıza MSB 165 memur alımı başvuru sonuçlarına dair detayları aktarıyoruz. 

MSB 165 MEMUR ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) yayımladığı personel alım ilanında sivil memur alımlarının Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıkları bünyesine gerçekleştirileceğini duyurmuştu. Bu alımlara dair yayımlanan başvuru kılavuzunda ise başvuru sonuçlarına ilişkin şu bilgiler verildi. Bakanlıkların adayların ilanın yayımlandığı andan itibaren başvurularını yapabileceklerini ve başvuru işlemlerinin 15 Şubat tarihinde sona erdiğini duyurdu.

Bu alımlara başvuruda bulunan adayların ise başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarih ise 18 Mart olarak duyuruldu. Bu çerçevede MSB sivil memur alımı başvuru sonuçları 18 Mart’tan sonra açıklanacak ve alımlara başvurudu bulunan adaylar evrak telim işlemlerini yayımlanan duyuruya göre yapacaklar. 

Hangi Kadrolardan Başvuru Alınmıştı?

MSB 165 memur alım ilanında,  ”Hademe, Hizmetli, Berber, Uzman, Psikolog, Sosyal Medya Uzmanı, Coğrafyacı, Mal Sorumlusu, Memur. Mühendis, Hesap Sorumlusu, VHKİ, Hukuk Uzmanı, Teknisyen, İş Güvenliği Uzmanı, Psikolog, Aşçı, Gemi Adamı Öğretmeni, Teknisyen.” kadrolarında aday başvuruları alındı.

Başvuru sonuçları açıklandığı anda haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir