Kamu Haberleri

MSB 523 Sözleşmeli Personel Alımı Mülakat ve Taban KPSS Puan Duyurusu

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden bakanlık bünyesine gerçekleştirilecek olan sözleşmeli personel alımı mülakat tarihlerine ilişkin bir duyuru yayımladı. 

Bakanlığın merkez ve taşra birimlerinde görevlendirmek üzere alımı yapılacağı duyurulan 523 sözleşmeli personel alım duyurusunda ayrıca taban KPSS puanlarına dair de bilgi verildi. 

MSB’DEN SÖZLEŞMELİ PERSONEL MÜLAKAT DUYURUSU

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı yayımladığı duyurusunda Millî Savunma Bakanlığı’nın merkez ve taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere ilana çıkılan 523 Sözleşmeli Personel kadrosu için 17 Nisan – 2 Mayıs 2019 tarihlerinde sözlü sınav yapılacağını bildirdi.

MSB tarafından gerçekleştirilecek olan mülakatlarda alım yapılacak her unvan için kadro sayısının 10 katı kadar aday KPSS P3 puanına göre sıralanarak taban puanların belirlendiği açıklandı. 

Bu kapsamda müalakatlara katılacak olan adayların yapmaları gereken işlemlere ilişkin de bilgiler veren Milli Savunma Bakanlığı adayların sorgulama sayfasında belirtilen tarih ve saatte MEBS Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Mamak/ANKARA adresinde hazır bulunacaklarını açıkladı. Bu kaspamda ilan metninde yer alan evrakların da teslim edileceğini açıklayan Bakanlık adayların sınava cep telefonu getimeyeceklerini de bildirdi. 

MSB 523 sözleşmeli personel alımı taban KPSS puanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir