Kamu Haberleri

Naklen Personel Alım İlanı: Kütüphaneci, Hizmetli, Şoför, Sosyal Çalışmacı

Türkiye Adalet Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 74. Maddesi gereğince naklen personel alımı yapacağını duyurdu.

Kamu kurumları arasından çalışan memurlar arasından yapılacak naklen personel alımlarına ilişkin şu bilgiler verildi.

NAKLEN PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye Adalet Akademisi yayımladığı duyurusunda naklen personel alımlarının 9 farklı kadrodan olacağını duyurdu.

İlana göre naklen personel alımları “Avukat, Mali Hizmetler Uzmanı, Kütüphaneci, Mütercim, Uzman, Sivil Savunma Uzmanı, Sosyal Çalışmacı, Grafiker, Koruma ve Güvenlik Şefi, Şoför ve Hizmetli” pozisyonlarına yapılacak. 

Başvuru Şartları Neler?

Kurum tarafından yukarıda ilan edilen pozisyonlara yapılacak naklen personel alımları için adayların aşağıda yer alan başvuru şartlarına haiz olması gerekiyor. 

Kamu Kurumlarında belirtilen kadrolarda görev yapıyor olmak, Hakkında devam eden adli-idari soruşturma veya kesinleşen cezası bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi bulunmamak. 

Başvuru İşlemleri

Naklen personel alım ilanlarına başvuru işlemlerine başvuru yapacak personeller, başvurularını 28 Ekim tarihine kadar yapabilecekler. Başvurular şahsen veya Türkiye Adalet Akademisine gönderilmek üzere Cumhuriyet Başsavcılıklarına yapılabilecek. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir