Kamu Haberleri

ÖSYM 2018 Sayıştay Denetçi Yardımcısı Yazılı Sınav Sonuçlarını Açıkladı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 2018 yılının Ekim ayında gerçekleştirilen Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavına dair açıklamalarda bulundu.

Kurum tarafından yapılan açıklama ilgili sınava giren adayların yazılı sınavlarının değerlendirildiği ve sınav sonuçlarının adayların erişimine açıldığı bildirildi. Bu kapsamda söz konusu sınava katılan adaylar yazılı sınav sonuçlarını ÖSYM’nin Sonuç açıklama sayfasına giriş yaparak öğrenebilecekler.

Kamuilanlari.com olarak sizlere ÖSYM Başkanlığı’nın Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavına dair yayımlamış olduğu duyuru metnini ve sonuç açıklama sayfasına ulaşacağınız bağlantıyı aşağıda aktarıyoruz.

Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı

2018-Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı 13-14 Ekim 2018 tarihlerinde uygulanan Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınav sonuçlarına 11 Ocak 2019 tarihinde saat 10.30’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilirler.

ÖSYM sonuç açıklama sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Personel Alım İlanlarından anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir