Kamu Haberleri

ÖSYM Başkanlığı 2019 MEB EKYS Sınav Sonuçlarını Açıkladı

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı duyurular sayfası üzerinden yapmış olduğu bir bilgilendirme açıklaması ile 2019-MEB-EKYS Sınav sonuçlarının değerlendirildiğini duyurdu. 

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde ki yönetici kadroları için gerçekleştirilen ‘Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (2019-MEB-EKYS) ile ilgili yayımlanan basın açıklaması ve sınav sonuçlarının nasıl görüntüleneceği detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

MEB EKYS SINAV SONUÇLARI

ÖSYM Başkanlığı tarafından yayımlanan basın açıklamasında, söz konusu sınava katılan personellerinin sınav değerlendirmelerinin tamamlandığını duyurdu. Bu kapsamda Milli Eğitim Bakanlığı’nca yönetici olmak için sınav giren personellerin sınav sonuçlarını ÖSYM’nin sonuç açıklama sistemi üzerinden öğrenbeilecekleri bildirildi. İşte ÖSYM Başkanlığı’nca yayımlanan Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınav Sonuç duyurusu. 

2019 Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavı (2019-MEB-EKYS) Sonuçları Açıklandı

21 Nisan 2019 tarihinde uygulanan 2019 Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme Sınavının (2019-MEB-EKYS) değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınav sonuçlarına 16 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilirler.

Sınav sonuçları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir