Kamu Haberleri

ÖSYM Sayıştay Denetçi Yardımcılığı Sınav Giriş Belgelerini Yayımladı

ÖSYM Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Sayıştay Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan Denetçi Yardımcısı alımı sınavına dair açıklamalarda bulundu. 

ÖSYM’DEN DENETÇİ YARDIMCISI SINAV DUYURUSU

ÖSYM Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru metninde Sayıştay Denetçi Yardımcılığı sınavının ne zaman yapılacağına dair bilgiler verildi. Sınava katılacak adayların sınav giriş belgelerinin ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden alınabileceğini duyuran kurum, adaylara bazı uyarılarda bulundu. 

Kamu ilanları olarak ÖSYM tarafından Sayıştay Başkanlığı Denetçi Yardımcılığı sınav ve sınav giriş belgelerine dair yayımladığı duyuru metnini aşağıda aktarıyoruz. 

Sayıştay Eleme: Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Eleme Sınavı

2019 Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Eleme Sınavı (2019-Sayıştay Eleme) Sınava Giriş Belgeleri Açıklandı

23 Şubat 2019 tarihinde uygulanacak olan 2019 Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Eleme Sınavı (2019-Sayıştay Eleme) adaylarının, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile saat 16.10’dan itibaren edinebileceklerdir.

DİKKAT!

2019-Sayıştay Eleme için adaylar saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Temel Kurallar için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir