Kamu Haberleri

ÖSYM Sayıştay Denetçi Yardımcılığı Yazılı Sınav Sonuçlarını Açıkladı

Sayıştay Başkanlığı bünyesinde Sayıştay Denetçi Yardımcısı olmak adına gerçekleştirilen yazılı sınava dair bir duyuru yayımlandı. 

ÖSYM Bakanlığı’nın resmi interne sitesi üzerinden yayımladığı basın açıklamasında ilgili kadro için gerçekleştirilen yazılı sınavın değerlendirilmesinin tamamlandığı bildirildi. Bu çerçevede yazılı sınava giren adayların sınav sonuçlarına nasıl ulaşacaklarına dair bilgi veren ÖSYM’nin basın açıklamasını sizlerle paylaşıyoruz. 

ÖSYM’DEN SINAV SONUCU AÇIKLAMASI

ÖSYM Başkanlı’nca Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcılığı yazılı sınavına ilişkin bilgilendirme duyurusunda; Adayların sınav sonuçlarına kurumun sınav sonuç görüntüleme ekranından bakacakları ilan edildi. 

Sınav sonuç ekranına kendilerine ait Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaralarını girecek adaylar daha sonra şifrelerini de girerek sonuçlarına ulaşabilecekler. İşte ÖSYM’nin söz konusu sınava dair yapmış olduğu açıklama.

ÖSYM Başkanlığı’nca Yayımlanan Duyuru

2019-Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı Sonuçları Açıklandı

27-28 Nisan 2019 tarihlerinde uygulanan Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Yazılı Sınavı değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınav sonuçlarına 13 Haziran 2019 tarihinde saat 16.40’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebilirler. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sınav sonuçları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir