Kamu Haberleri

Özelleştirme Kapsamında Sözleşmeli Personel Olarak Ataması Yapılacak İşçilere Dair Duyuru

Devlet Personel Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile özelleştirme sebebiyle 149 işçinin sözleşmeli personel olarak atanmasına dair açıklamalarda bulundu. Söz konusu personellerin sözleşmeli personel olarak atama kuralarının yapıldığının bildirildiği duyuruda atama kuralarının açıklandığı duyuruldu. 

Kamu İlanları olarak DPB tarafından yayımlanan duyuru metni ve atama sonuçlarına dair açıklamaları aşağıda paylaşıyoruz.

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) Tarafından Yayımlanan Duyuru Metni

”06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar”ın Ek 9 uncu maddenin üçüncü fıkrasına göre Özelleştirme İdaresi Bakanlığı’nca hak sahibi olduğu tespit edilerek Devlet Personel Başkanlığı’na bildirilen (149) işçinin sözleşmeli personel olarak atanmasına ilişkin gerçekleştirilen kura, 7 Şubat 2019 Perşembe günü Devlet Personel Başkanlığı’nda gerçekleştirilmiştir. İlgililer kura sonuçlarına 08/02/2019 tarihi saat 17.00 itibariyle www.dpb.gov.tr adresinden ulaşabilirler.”

Kamu Haberlerinden anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir