Kamu Haberleri

Polis Akademisi Başkanlığı 2019 Bekçi Alımı Yazılı Sınav Soru ve Cevapları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı’nın web sayfasından yayımlanan duyuruda, 2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavlarının soru ve cevapların açıklandığı bilgisi paylaşıldı. Bu kapsamda 24/08/2019 tarihinde yapılan sınava katılan adayların sınav soru ve cevaplarına Milli Eğitim Bakanlığının resmi internet sitesi http://www.meb.gov.tr ya da http://www.odsgm.meb.gov.tr adresleri üzerinden öğrenebilecekleri bildirildi.

BEKÇİ ALIMI YAZILI SINAV SORU VE CEVAPLARI YAYIMLANDI

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda, yazılı sınav giren adaylardan itirazda bulunacak adayların yapmaları gereken işlemlerde paylaşıldı. Kurumu bu konuda yaptığı açıklamasında itiraz başvurulaırnın 28 Ağustos tarihine kadar devam edeceği bildirildi.

Bu çerçevede adayların itiraz ücreti yatıracaklarını duyuruan kurum şu ifadeleri kullandı.

”Adaylar, itiraz başvurularını MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesinin T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Vakıflar Bankası ve Türkiye Halk Bankası şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile 20 TL (yirmi TL KDV Dâhil) itiraz ücreti yatırarak alınan banka dekontu/ATM işlem fişi ve sınav adının yazılı olduğu dilekçe ile yapacaklardır. Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile adayın T. C. kimlik numarası, adı, soyadı, imzası, iletişim bilgileri, banka dekontu/ATM işlem fişi olmayan dilekçe ile yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.”

Sınav Soru ve Cevapları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir