Kamu Haberleri

Polis Akademisi Başkanlığı 24. POMEM Mülakat Tarihleri Belli Oldu

Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde istihdam edilecek polis alımlarına dair bilgi verdi. 

24. Dönem POMEM kapsamında yapılacak alımlar için adayların mülakat tarihlerini açıklayan Polis Akademisi Başkanlığı sürecin devamında yapılması gerekenler hakkında da açıklamalarda bulundu. 

24. DÖNEM POMEM MÜLAKAT TARİHLERİ

”24.Dönem POMEM Mülakat Sınavı Duyurusu” başlığı ile yayımlanan duyuruda, sağlık aşamasını başarılı bir şekilde geçen adayların mülakat sınavlarına katılacakları açıklandı. Temmuz sonu ile Ağustos başı arasında yapılacak mülakakatlar için adaylara sınav giriş belgesi gönderilecek. 

İşte Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan basın açıklaması.

”24. Dönem POMEM Giriş Sınavı Ön Sağlık Kontrolü ve Fiziki Yeterlilik aşamasını başarıyla geçen adayların Mülakat Sınavı 30 Temmuz-09 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. Adayların sınav giriş belgeleri sınav tarihinden önce Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesi olan www.pa.edu.tr internet adresinden yayınlanacaktır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir