Kamu Haberleri

Polis Akademisi Başkanlığı’ndan POMEM Eğitim Sonu Sınav Tarihi Duyurusu

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan POMEM eğitim sonu sınav duyurusunda, 19/1-3. Dönem Merzifon Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde eğitim alan ve başarılı olan adayların sınav tarihlerinin belli olduğunu duyurdu. 

POMEM eğitim sonu sınav yerlerinin nerede ve sınavın hangi tarihlerde yapılacağını açıklayan kurum aşağıda yer alan basın açıklamasını yayımladı. 

POMEM EĞİTİM SONU SINAV DUYURUSU

Polis olmak içn eğitim alan adaylar için Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesi aracılığıyla yayımlanan duyuru detayları şu şekilde;

03 Haziran 2015 tarihli ve 29375 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolarına Polis Memuru ve Komiser Yardımcısı Rütbelerine Aday Memur Olarak Atanacaklara Uygulanacak Sınav Yönetmeliği” hükümleri gereği, 19/1-3. Dönem Merzifon Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde eğitimlerini başarı ile tamamlayarak mezun olacak öğrencilerin sınavları; 04 Eylül 2019 tarihinde öğrenim gördükleri Merzifon Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde yapılacaktır. Anılan yönetmeliğin 6’ncı maddesi gereği ilan olunur.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir