Kamu Haberleri

PTT HGS Büro Memuru Alım İlanı Başvuru Koşulları ve İşlemleri

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan bir ilan ile PTT HGS şubesi için Büro Memuru alımı yapılacağı duyuruldu. 

Yayımlanan ilan için başvuru süreci devam ederken ilana bu zamana kadar çok sayıda adayın başvuruda bulunduğu bildirildi. 

Kurumun anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadro bilgi ve detayları haberimizde. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR VE DETAYLARI

Büro Memuru alımı için ilan PTT Otoyol HGS Acentesi tarafından yayımlandı. Kurum yayımladığı ilanında alım yapılacak Büro Memuru adayının Edirne yolu üzerinde bulunan PTT HSG biriminde görevlendirileceğini bildirdi. İlan için bazı başvuru koşulları olduğunu ifade eden PTT Otoyol HGS Acentesi şu bilgileri paylaştı. 

BAŞVURU ŞARTLARI

İlan için adaylardan talep edilen başvuru koşulları şunlar: adayların 10 parmak klavye kullanabilmesi, hızlı hesap yapabilmesi, İngilizce ve Bulgarca dillerini orta seviyede konuşuyor olması talep ediliyor. İlanda ayrıca vardiya sistemi olduğu ve 15 gün gece 15 gündüz çalışmasında sorun olmaması isteniyor. Bu şartlara ek adayların Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, güvenlik soruşturma sonuçları olumlu olmak gibi genel koşulları sağlamaları talep ediliyor. 

İlanlara Ulaşmak için: https://bit.ly/2vZ8zl1 Yanda yer alan bağlantıyı kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın.

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir