Kamu Haberleri

PTT Personeline Bayram Öncesi İkramiye Gibi Promosyon Müjdesi

Türkiye geneli binlerce noktada hizmet alanı bulunan PTT, personellerin sevindirecek bir promosyon anlaşmasına imza attı. Birlik Haber-Sen, PTT A.Ş. ve Ziraat Bankası tarafından gerçekleştirilen görüşmeler sonrası personellere 2 bin TL promosyon ve 210 TL’de para lira olmak üzere 2 bin 210 TL ödeme yapılacak. 

Ödemelerin ne zaman ve ne şekilde olacağına dair de açıklamalarda bulunan Birlik Haber Sen şu bilgileri aktardı. 

PTT PERSONELİNE 2 BİN 210 TL PROMOSYON

Birlik Haber Sen’in resmi internet sitesinde yer alan basın açıklamasında Ziraat Bankası ile PTT arasında promosyon anlaşması imzalandığı bildirildi. Bu kapsamda PTT personeline 2 bin 210 TL ödeme yapılacağının açıklandığı duyuruda, ödemelerinde kurban bayramı öndesi olacağı bildirildi. 

Birlik Haber Sen Sendikası Tarafından Yayımlanan Basın Açıklaması

”Birlik Haber-Sen, PTT A.Ş. ve Bankalar arasında MAAŞ PROMOSYANLARININ tek seferde ve Kurban Bayramından önce ödenmesi için verdiğimiz mücadele başarıyla sonuçlanmıştır. Ziraat Bankası ile varılan anlaşmaya göre PROMOSYON tutarı kişi başı 2.000 TL nakit ve 210 TL para lira olarak TOPLAM 2.210 TL olup tek seferde ve Kurban Bayramından önce hesaplara yatırılacaktır. Genel Yetkili Sendika Birlik Haber-Sen olarak Tüm PTT A.Ş. personeline hayırlı olsun diyoruz ve Kurban Bayramı gibi güzel günlerde harcamanızı diliyoruz. Tüm PTT personeli adına süreç içerisindeki katkı ve desteklerinden dolayı PTT A.Ş. Genel Müdürü Kenan BOZGEYİK bey, Genel Müdür Yardımcısı Yusuf CANPOLAT bey ve emeği geçen tüm PTT A.Ş. yetkililerine teşekkür ediyoruz.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir