Kamu Haberleri

Sağlık Bakanlığı İlk ve Acil Yardım Teknikerliği Unvan Değişikliği Mülakat Sonuçları Açıklandı

Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden İlk ve Acil Yardım Teknikerliği Unvan Değişikliği sözlü sınav sonuçlarının değerlendirildiğini duyurdu. 

Söz konusu mülakatlara katılan adayların başvuru sonuçlarının bakanlık tarafından ilan edildiğini duyuran kurum sözlü sınava yapılacak itirazlara ilişkin de bilgi verdi.

SAĞLIK BAKANLIĞI’NDAN DUYURU

Sağlık Bakanlığı’nca yayımlanan duyuruda İlk ve Acil Yardım Teknikerliği Unvan Değişikliği sözlü sınavı itirazında bulunacak personellerin 20 Mart tarihine kadar evrakları ilgili birime teslim etmesi gerektiği ifade edildi. 

Yargı Kararı Gereği İlk ve Acil Yardım Teknikerliği Unvan Değişikliği Sözlü Sınavı Sonucu

”Bakanlığımız personeline yönelik yargı kararı gereği ilk ve acil yardım teknikerliği branşında unvan değişikliği sözlü sınavı 12 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Sınav sonuçlarına 20 Mart 2019 Çarşamba günü mesai bitimine kadar yazılı olarak itiraz edilebilecektir. Belirtilen tarih itibariyle Bakanlık Genel Evrak Birimine ulaşmayan itiraz dilekçeleri değerlendirmeye alınmayacaktır.”

İtiraz dilekçelerinin gönderileceği adres: T.C. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001. Cadde No: 9 06800-Çankaya/ANKARA

İlk ve Acil Yardım Teknikerliği Unvan Değişikliği Sözlü Sınavı Sonucu için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir