Kamu Haberleri

Sağlık Bakanlığı’ndan 2019 Yılında İlk Defa Ataması Yapılanlar İçin Duyuru

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü web sayfası üzerinden bakanlık bünyesine ilk defa ya da yeniden ataması yapılan adaylara ilişkin bir duyuru yayımladı. Sağlık Bakanlığı’ndan yayımlanan duyuru metninde yer alan detaylar ve ataması yapılan adaylar için aktarılan genel bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. 

SAĞLIK BAKANLIĞI’NDAN ATAMA DUYURUSU

Sağlık Bakanlığı YHGM tarafından yayımlanan bilgilendirme duyururusunda, bazı kadrolar için yapılan atamalar için güvenlik soruşturması sürecinin tamamlandığı bilgisi verildi. 

Bu süreçten sonra ataması yapılan adayların 30 gün içinde yerleştiği birime şahsen başvuruda bulunması gerektiği bildirildi. Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru metni;

2019 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası Sonucu Yerleşenlerin Atamaları Hakkında Duyuru

2019 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası sonucu, tıpta uzmanlık mevzuatına göre uzman olanlar ile uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı kadrolarına yerleşenlerden, güvenlik soruşturması/arşiv araştırması işlemleri tamamlananların atamaları yapılmıştır. Ataması yapılanların listesi ekte ilan edilmiş olup göreve başlama işlemleri için bu ilanın yayımlandığı tarihten itibaren en geç otuz gün içinde yerleştiği birime şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir