Kamu Haberleri

Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Sonuçları Belli Oldu

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sayfası üzerinden bir duyuru yayımlandı. Bakanlık yayımladığı duyurusunda Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Sonuçlarına dair açıklamalarda bulundu.

SAĞLIK BAKANLIĞI’NDAN DUYURU

Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru metninde, adayların söz konusu değerlendirme sonuçlarına aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşabileceklerini duyurdu. Ayrıca bakanlık kişiye özel seonuçları incelemek isteyen adayların hangi bağlantıları kullanacaklarını da paylaştı. 

Bu çerçevede Sağlık Bakanlığı’ndan yayımlanan duyuru metninin detaylarını sizlere aşağıda aktarıyoruz.

Sağlık Bakanlığı Tarafından Yayımlanan Duyuru Metni

663 Sayılı “Sağlık Alanında Bazı Düzenlemeler Hakkında Kanun Hükmünde Kararname”ye dayanılarak hazırlanan ve Bakanlık Makamının 18.05.2018 tarih ve E.04-3262 sayılı Onayı ile yürürlüğe giren “Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Yönergesi” kapsamında yürütülen Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Sonuçları yayınlanmıştır. Değerlendirmeye ilişkin sonuçlar, Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Sisteminde (SYPDS) yer almaktadır.

Sisteme https://sypd.saglik.gov.tr linki üzerinden giriş yapılmakta olup; her yöneticinin kendi kullanıcı adı ve şifresi ile erişim sağlanabilmekte ve kişiye özel sonuçlara “SYPD Performans Raporum” sekmesinden ulaşılabilmektedir. Sözleşmeli Yönetici Performans Değerlendirme Sonuçlarına ilişkin resmi yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir