Kamu Haberleri

Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı İçin Teslim Edilecek Evrak Listesi

Sağlık Bakanlığı tarafından yayımlanan sürekli işçi alım ilanına başvuruda bulunan adaylar için kura sonuçları ilan edildi. Bu kapsamda alım yapılacak pozisyonların dört katı kadar asil ve yedek adaylar belli oldu. 

Bu kapsamda adaylar bu süreçten sonra evrak teslimi yapacaklar. Kamuilanlari.com olarak adayların teslim etmeleri gereken evrak listelerini alım yapılacak kadrolara göre aşağıda aktarıyoruz.

SAĞLIK BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMLARI
Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı, Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Servis Destek Elemanı, Elektrikçi (Genel), Güvenlik Görevlisi (Silahsız), Klinik Destek Elemanı (Hastane), Şoför (Yolcu Taşıma), Veri Giriş Kontrol İşletmeni ve Yardımcı Klinik Elemanı (Diş) mesleklerine ilişkin 5037 sürekli işçi statüsünde 6 bin 409  personel alımı yapılacak. 

Bu alımlarda yer alan pozisyonlara başvuru yapan adaylar, her bir kadro ayrı ayrı başvuru evrakları teslim edecekler. Bu konuda yapılan açıklamaların detaylarına göre adayların evrak teslimlerini nasıl yapacakları 17 Ocak tarihinde açıklanacak. Evrak teslimi ise 18 Ocak ile 21 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
 
Belirtilen bu tarihler arasında adayların teslim etmeleri gereken evrak listesi şunlar;
 


 

SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN YAYIMLANAN DUYURU

Sağlık Bakanlığı personel alım sürecine dair yayımlanan duyuru metninde adayların sözlü sınav bilgilerinin il sağlık müdürlüklerinden açıklanacağı duyuruldu. Bakanlığı açıklamasında, ”Başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınarak, münhal kadronun dört katı asil ve yedek kişi sayısının yer aldığı kura çekimi noter huzurunda gerçekleşti. Kurada adı çıkan adaylar için yapılacak sözlü sınava ilişkin bilgiler, il sağlık müdürlüklerinin web sitelerinden ilan edilecek.” ifadeleri kullanıldı. 

Sağlık Bakanlığı’ndan Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınavına Dair Bilgilendirme Duyurusu

Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı Evrak Teslim Süreci (Yedek Adaylar Evrak Teslimi Yapacak Mı?)

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Gelişmelerinden Anında Haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: 
Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.