Kamu Haberleri

Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

Sağlık Bakanlığı bünyesine gerçekleştirilecek olan sürekli işçi alımı için mülakat sonuçları açıklanmaya başladı. Sağlık Bakanlığı’na bağlı il sağlık müdürlükleri bünyesinde açıklanan sözlü sınav sonuçları kapsamında mülakatta başarılı olarak asil aday olanlar ile yedek planlamaya kalan adaylar ve başarısız olan adayların isim listeleri açıklanadı. 

Bu kapsamda sürekli işçi alımı sözlü sınav sonuçları açıklanan illerin sıralamasını sizlere aktarıyoruz. 

SAĞLIK BAKANLIĞI SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI MÜLAKATLARI

Sözlü sınav sonucunu açıklayan ilk şehir ise Ankara oldu. Ankara İl Sağlık Müdürlüğü’nün resmi web sayfasından yayımlanan duyuruda adaylara şu bilgi verildi. 

Ankara Mülakat Sonuçları Duyurusu

”Bakanlığımız taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili Yönetmelik hükümleri kapsamında ihtiyaç duyulan sürekli işçi istihdamı için yapılan Sözlü Mülakat Sınav Sonuçları ekte yer almaktadır. Ancak Sınav sonucunda başarılı olan adayın atamasının yapılacağı anlamına gelmemektedir. Başarılı olan adayların atama işlemleri Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlanmasından sonra yapılacaktır. Bu bağlamda iş takvimine uygun olarak hareket edilecektir.

İş takvimimizde belirtilen günlerde gerekli iş ve işlemlerin tarafınızdan takip edilmesi gerekmektedir. İş bu ilan ilgililere tebligat yerine geçecek olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.”

AÇIKLANAN DİĞER İLLER

Adayların sözlü sınav sonuçlarını görüntülemek için hangi şehir için sınava girdilerse o şehirlerin il sağlık müdürlüklerinin internet sayfalarını kontrol etmeleri gerekiyor. 

Mülakat Listesi Açıklanan Şehirler; Ankara, Gaziantep, Karabük (sonuçlar açıklandıkça liste güncellenecektir.)

Sonuçlara Nasıl Ulaşılır? 

Sonuçlar için hangi şehir için sınava girdiyseniz o şehrin il sağlık müdürlüğünün web sayfasını takip etmeniz gerekiyor.

Karabük mülakat sonuçları için TIKLAYINIZ

Gaziantep mülakat sonuçları için TIKLAYINIZ

Ankara mülakat sonuçları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir