Kamu Haberleri

Sağlık Bakanlığı YHGM’den 5 Şehir İçin Yer Değiştirme Kura Duyurusu

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden 5 farklı şehirde açılan şehir hastaneleri ile sağlık birimleri için kurum içi nakil yapılacağını duyurdu. 

Sağlık Bakanlığı tarafından atama duyurusu ve detayları;

5 ŞEHİR İÇİN KURUM İÇİ NAKİL DUYURUSU

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü yayımladığı yer değiştirme duyurusunda; Ankara, İstanbul, Gaziantep, Manisa ve Bursa şehirlerinde açılan sağlık birimlerinin personel ihtiyacının karşılanması amacıyla gerçekleştirecek kura işlemlerinin 10 Nisan tarihinde noter huzurunda yapılacağı açıklandı. 

Bakanlık yayımladığı duyurusunda kura başvurusunda bulunacak olan personellerin yapacakları işlemlere dair de bilgi verdi. 

Bu çerçevede atama başvuru yapacak personellerin Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü internet adresinde (www.yhgm.saglik.gov.tr ) yer alan Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden başvurularını yapacakları açıklandı. Personeller atama kurası için 10 tercih bildirebilecekler. 

Başvurular PBS üzerinden 15 Mart ile 19 Mart tarihleri arasında yapılacak. Başvuru yapacak olan personeller ayrıca başvuru formunun çıktısını imzalayarak T.C. Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Bilkent Yerleşkesi Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001 Cad. No:9 06800 Çankaya/ANKARA adresinde olacak şekilde kargo ile gönderecekler ya da elden teslim edecekler.

Yayımlanan atama kura duyurusu için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir