Kamu Haberleri

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’ne 264 Sözleşmeli Personel Alımı Açıklaması

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nden personel alım ilanı bekleyen adaylar için müjdeli bir haber geldi. Bayındır Memur Sen 2 Nolu Şube Başkanı Taner Düzgören tarafından duyurulan haberde, kurumun 264 sözleşmeli personel alımı yapması için onay çıktığı duyuruldu. 

TAPU KADASTRO 264 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI YAPACAK

2019 yılında adayların memur alım ilanı bekledikleri kurumların başında Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü geliyor. Kurumdan alım ilanı bekleyen adayların bekledikleri haber ise Bayındır Memur Sen 2 Nolu Şube Başkanı Taner Düzgören tarafından geldi. 

Bayındır Memur Sen 2 Nolu Şube Başkanı Taner Düzgören kendisine ait sosyal medya hesabından yapmış olduğu bir paylaşım ile Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’nün sözleşmeli personel alımı yapması adına onay verildiğini ifade etti. Taner Düzgören Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımında şu ifadeleri kullandı. 

“Tapu ve kadastro Genel Müdürlüğü nezdinde 264 sözleşmeli personel alım onayı çıkmıştır. Hayırlı olsun inşallah”

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü’ne 264 sözleşmeli personel alımlarına dair yapılan açıklamaların ardından adaylar ilanın ne zaman yayımlanacağını merak ediyorlar. Bu kapsamda henüz ne kurumdan nede başka bir yetkiliden açıklama gelmedi. 

Kamuilanlari.com olarak Tapu Genel Müdürlüğüne personel alımlarına dair herhangi bir açıklama veya duyuru geldiğinde sizlere anında haber vereceğiniz. 

Tapu Genel Müdürlüğü 264 sözleşmeli personel alım ilanından anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.